fbpx
Zaniedbane felgi? Wszystko co musisz wiedzieć aby przywrócić im blask.

Zaniedbane felgi? Wszystko co musisz wiedzieć aby przywrócić im blask.

Zaniedbane felgi?

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak ciężkie życie mają  Twoje felgi w samochodzie? Felgi samochodowe są narażone na bardzo ciężkie warunki atmosferyczne, różnice temperatur, rozgrzane opiłki metalu oraz pył z tarcz hamulcowych, drobinki asfaltu i smoły,  kwaśne deszcze i wiele innych… Niezależnie czy felgi są wykonane ze stopów aluminium czy stali, dobrze zadbać o to aby koła lśniły i świetnie się prezentowały. Kobiety kochają się w drogim, stylowym i modnym obuwiu i najbardziej chciały by posiadać pełną szafę butów którą można się pochwalić przed koleżankami. Faceci mają tak samo… Tyle że z kołami do samochodu! Jeśli Twoje koła są naprawdę brudne i mają zaniedbane felgi gdyż zapomniałeś je umyć przez ostatni kwartał, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Rozwiązanie problemu

Jak usunąć najmocniejsze i najstarsze zabrudzenia? Preparat CleanTech Red DeWheel sprawi że brud zostanie rozpuszczony a Twoje felgi zaczną efektownie krwawić.

RedDewheel felgi etapy

Jeśli chcesz przyspieszyć działanie preparatu użyj naszej szczotki do czyszczenia  felg w kształcie V  dostępnej w ofercie, która pozwoli Ci wyczyścić felgi szprychowane nawet w najdalszych zakamarkach! Po spłukaniu mocnym strumieniem wody zabrudzenia znikają w mgnieniu oka. Delikatne lakiery lub polerowane felgi nie muszą być niczym szorowane dzięki dużej skuteczności preparatu.  Jeśli  koło jest mocno ubrudzone i nie posiada polerowanych i chromowanych elementów możesz też użyć preparatu Clean Wheel, który sprzedajemy w koncentracie 1:10!

Co dalej?

Umyte koła to połowa sukcesu ale co robić dalej? Zaniedbane felgi? Warto zabezpieczyć ich powierzchnię preparatami, które zapobiegają zabrudzeniom i odpychają cząsteczki wody.  Aby powierzchnia felg się nie brudziła zabezpiecz ją preparatem Premium Liquid WaxPłynny wosk z carnaubą tworzy powierzchnie wodoodporną która sprawi że Twoje koła nie będą się już tak brudzić i będziesz mógł je łatwiej wyczyścić kolejnym razem!

Zaniedbane felgi to już przeszłość? Na koniec postaw wisienkę na torcie zadbaj też o zabezpieczenie opon na Twoich kołach. Świetnie do tego nadaje się preparat Black Gum który konserwuje i zabezpiecza powierzchnie elementów gumowych w Twoim samochodzie. Efekt po zabezpieczeniu wygląda tak jak poniżej.

RedDewheel efekt końcowy

Środek ma za zadanie wyciągnąć głębie koloru z opony i zabezpieczyć ją przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu że szybko wchłania się w opony i nie pozostawia tłustej powierzchni, opona nie będzie się tak szybko brudzić. Taki zestaw preparatów sprawi, że Twoje felgi i opony będą wyglądały świeżo i czysto niezależnie od pory roku czy pogody!

Jeśli chciałbyś przygotować swoje koła do sezonu, zapraszamy do zakładki SKLEP. Tam znajdziesz wszystkie niezbędne preparaty i akcesoria!

 

Dodaj komentarz