fbpx
Zadbany lakier? Wizytówka Twojego samochodu!

Zadbany lakier? Wizytówka Twojego samochodu!

Zadbany lakier?

Odkąd wyprodukowano pierwszy samochód, dla producentów aut i ich właścicieli, najważniejsze było to aby przykuwały one mocno uwagę. Lakiery błyszczały się tak, że samochód był widoczny już z daleka!

Dziś nic się nie zmieniło i zadbany lakier jest wizytówką samochodu oraz jego właściciela. Można by powiedzieć, że posiadacze aut którzy lubią spędzać godziny przy swoich maszynach, mają bzika na punkcie błyszczącego lakieru. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów CleanTech Company, przygotowaliśmy linie kosmetyków które pomagają przywrócić lakierowi głębie i połysk a dodatkowo utrzymać taki stan jak najdłużej.

Najpierw kąpiel

Mycie samochodu to jeden z etapów pielęgnacji lakieru w którym usuwamy zanieczyszczenia atmosferyczne przylepione do powłoki lakierniczej oraz liczne drobinki asfaltu, smoły itp..

Aby osiągnąć najlepszy efekt i pozbyć się niepotrzebnych zabrudzeń z pojazdu, użyj szamponu do zmiękczania brudu Tech Cleaner, który Ci w tym pomoże. Można nałożyć go zwykłym opryskiwaczem, za pomocą pianownicy ręcznej albo pneumatycznej w formie piany aktywnej lub wlać koncentrat do wiadra z wodą i umyć samochód tradycyjną metodą.

Co dalej?

Po wyczyszczeniu i spłukaniu samochodu oczywistą sprawą jest, że najlepiej go osuszyć aby zabezpieczyć lakier. Połysk lakieru i trwałość powłoki zależą od wielu czynników ale najważniejsze jest to aby preparat zabezpieczający był stworzony z bardzo wysokiej jakości komponentów.

Szybkie przygotowanie lakieru aby dobrze wyglądał możesz osiągnąć przy użyciu środka High Gloss. Quick detailer słynie z tego, że nakłada się go szybciej niż wosk, a jego właściwości niwelują niedoskonałości lakieru. Jeśli szybko chcesz sprawić aby Twój lakier nabrał blasku, śmiało możesz przetestować ten produkt.

Zabezpieczenie

A co z zabezpieczeniem lakieru? Na to też mamy rozwiązanie!

CarnauWax to szybki wosk dwuskładnikowy z domieszką carnauby. Co to oznacza? Po nałożeniu powłoki na lakier i rozprowadzeniu jej starannie mikrofibrą, wosk utwardza się i lakier nabiera głębi koloru. Carnauba jako naturalny składnik wosku powoduje długą trwałość powłoki zabezpieczającej. Dzięki temu Twój lakier może wyglądać bardzo dobrze nawet na klasycznym samochodzie z poprzedniej dekady!

Dla wymagających

Jeśli wymagasz od kosmetyków czegoś więcej niż zwykłe zabezpieczenie lakieru, koniecznie przetestuj preparat Premium Liquid Wax, który praktycznie w całości składa się z carnauby.

Z łatwością naniesiesz go na lakier i zabezpieczysz powierzchnie nawet na 3 miesiące za jednym razem! Kombinacja składników tego preparatu zapewnia wysoką szklistość lakieru i długotrwałe zabezpieczenie.

Wnioski

Niestety lakiery samochodowe są coraz słabsze, a powłoki lakiernicze coraz cieńsze co niestety powoduje, że ich trwałość jest niska. Nakładanie preparatów zabezpieczających lakiery zwiększa ich żywotność i odporność na warunki atmosferyczne a dodatkowo ułatwia mycie samochodu w późniejszym czasie.

Zabezpiecz swój samochód najlepiej jak tylko możesz! Pomożemy Ci w tym 😉

Dodaj komentarz