Współpraca

Zostań naszym partnerem i razem twórzmy czysty biznes

Prowadzisz hurtownię lub sklep motoryzacyjny?

Jesteś już naszym Partnerem? Zaloguj się do strefy B2B

O CLEANTECH

CleanTech to producent kosmetyków samochodowych powstały w 2017 w Krakowie, jako owoc naszej pasji motoryzacyjnej.

Za cel postawiliśmy sobie tworzenie produktów uniwersalnych, łatwych w użyciu, a przede wszystkim lubianych przez klientów. I cele te spełniamy, o czym świadczy konsekwentne podwajanie sprzedaży rok do roku!

4 lata

Tyle czasu jesteśmy na rynku

40+

Dystrybutorów w Polsce i Europie

100%

Wzrostu rok do roku

O PRODUKTACH

Poznaj nasze bestsellery

Jako producent chemii samochodowej zapewniamy naszym klientom szeroki wachlarz preparatów i akcesoriów do pielęgnacji aut, docenianych zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych użytkowników.

Systematycznie powiększamy naszą ofertę o kolejne pozycje, odpowiadając na potrzeby naszych klientów.

Tech Coat – Ceramic Coat
Tech Cleaner
Citrus Foam
Preparat krwawiąca felga

DUŻA SIEĆ
PARTNERÓW

Zaufanie ponad czterdziestu firm z całej Polski to dla nas ogromne wyróżnienie, które traktujemy jako nagrodę za sumienną pracę nad naszą marką. Dołącz do grona zadowolonych Partnerów i razem budujmy czysty biznes!

KIM JESTEŚMY

Tomasz Król

Tomasz Król

Człowiek chaos – ale ten ukształtowany, z jednej strony wszystko mam pod kontrolą, z drugiej osoby, które mnie nie znają, mogą pomyśleć, że robię wszystko bez planu. Lubię robić dziesięć rzeczy na raz.

Zazwyczaj wszystko analizuję długo, zanim podejmę decyzję, a jednak czasem mam skłonności do ryzyka i potrafię podjąć decyzję pod wpływem impulsu.O ile w domu nie widzę kurzu na szafkach, to auto muszę mieć zawsze czyściutkie. Częściej można mnie spotkać na myjni lub u detailera, niż z odkurzaczem w ręce.

Sławomir Pikul

Sławomir Pikul

Pasjonuję się klasyczną motoryzacją, ale wciąż śledzę nowości branżowe. Zawsze chciałem pracować przy samochodach i sprawiać, aby pięknie wyglądały, stąd pojawiły się kosmetyki samochodowe.

Jak każdy, kto pasjonuje się samochodami, posiadam moją czerwoną perełkę trzymaną pod kocem, czyli Golfa 2 GTI 16V, ale w niedługim czasie planuję powiększyć swoją kolekcję. Pamiętajmy, że czyste i lśniące auto jest naszą wizytówką!

CZYSTE KORZYŚCI

01.

Atrakcyjne rabaty na Twoje zamówienia

Nasi Partnerzy cieszą się korzystnymi warunkami finansowymi. Zapewniamy przejrzyste i uczciwe systemy rabatowe, premiujące najbardziej aktywnych Partnerów.

02.

Wsparcie w promocji

Aktywnie inwestujemy w marketing internetowy i tradycyjny. Wzmacniamy świadomość marki CleanTech wśród tysięcy konsumentów w Polsce i w Europie, co przekłada się wprost na rosnące słupki sprzedaży.

03.

Bezpłatne szkolenia produktowe

Organizujemy dla naszych Partnerów fachowe szkolenia ze stosowania produktów CleanTech. Dbamy o to, by zawsze byli na czasie z nowinkami z naszego asortymentu i mogli jak najlepiej doradzać swoim klientom.

04.

Udział w specjalnych akcjach reklamowych

Lubimy wykraczać poza szablonowe działania promocyjne, dlatego czasem zaskakujemy naszych Partnerów nietypowymi inicjatywami, takimi jak na przykład Cleantechowe piwo bezalkoholowe jako gratis dla klientów czy wspólny kalendarz.

05.

Bonusy i gratisy, dzięki którym sprzedaż jest łatwiejsza

Kto nie lubi gratisów? To pytanie retoryczne, doceniają je zarówno nasi Partnerzy, jak i ich klienci. W tej kwestii również nie zawodzimy, możesz liczyć na naprawdę solidne bonusy, które pomogą Ci sprzedawać więcej!

MÓWIĄ O CLEANTECHU

Z naszych produktów korzysta wiele osób – profesjonaliści z myjni i salonów autodetailingowych, fani tuningu, a także tysiące posiadaczy aut, którym zależy na ich nienagannym wyglądzie. Zobacz, co mówią o swoich doświadczeniach:


„Od 2017 roku oferujemy produkty CleanTech w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym.

Zainteresowanie stale rośnie, co przekłada się na wyniki sprzedażowe i najlepiej świadczy o jakości kosmetyków. Cenimy sobie bardzo współpracę z CleanTech, która układa się bezproblemowo. Zamówienia są realizowane od ręki i zawsze możemy liczyć na indywidualne podejście”.

„Z pewnym oporem wprowadziliśmy markę Cleantech do naszej oferty, jednakże współpraca niesamowicie się rozwinęła przez ostatnie 2 lata.

Marka na dobrze zadomowiła się wśród naszych klientów – zarówno studiów detailingowych jak i użytkowników prywatnych. Świetny stosunek ceny do jakości przyciąga coraz więcej klientów. Cieszy nas także fakt wspierania kolejnej polskiej firmy”.

„Używamy produkty CleanTecha w naszej codziennej pracy dla Klientów i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Nigdy nas nie zawiodły. Doceniamy przede wszystkim wysoką jakość i synergię między preparatami”.

„CleanTech to bardzo solidna firma, z którą współpraca układa się wzorcowo.

Klienci doceniają przede wszystkim dobrą jakość produktów za rozsądną cenę, a także łatwość ich użycia. Naszą rekomendację opieramy o dotychczasową współpracę, która przyniosła oczekiwane efekty sprzedaży w naszym sklepie”.

DetailingPro

Szkolenie z cardetailingu

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Zapraszamy do grona ponad 40 prężnych dystrybutorów, którzy już zarabiają i zdobywają nowych klientów dzięki preparatom CleanTech w swojej ofercie.

Napisz lub zadzwoń do nas, by poznać szczegóły współpracy i otworzyć nowy, dochodowy rozdział w swoim biznesie!


Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy