fbpx
Wnętrze pojazdu - czyszczenie i pielęgnacja

Wnętrze pojazdu - czyszczenie i pielęgnacja

Wnętrze pojazdu

Wsiadając do samochodu w długą podróż lub przejażdżkę po okolicy, często nie zwracasz uwagi na fakt, że wnętrze pojazdu może działać pozytywnie na Twoje samopoczucie. Może wprawiać Cię w dobry nastrój. Wszystko zależy od tego czy w samochodzie jest czysto i schludnie. Dodatkowym atutem jest zapach unoszący się wewnątrz…

Jak o nie zadbać?

Zwykłe odkurzanie i wyczyszczenie oraz pielęgnacja plastików mogą odmienić charakter wnętrza Twojego samochodu. Mogą sprawić, że z chęcią będziesz pokonywać kolejne kilometry.
Jeśli korzystasz z samochodu na co dzień, we wnętrzu pojazdu zbierają się drobinki kurzu, pyłu oraz różne zabrudzenia spowodowane zwykłą eksploatacją samochodu. Aby, zadbać o deskę rozdzielczą i inne elementy z tworzywa sztucznego w aucie, zastosuj preparat CleanTech Interior Dressing. Pielęgnuje on i zabezpiecza plastiki, winyl oraz elementy gumowe.
Środek jest antystatyczny co spowoduje że zabezpieczone powierzchnie będą odpychać drobinki kurzu i brudu. Jednolita powierzchnia dobrze się prezentuje i nie widać na niej żadnych smug.

Większy problem?

Jeśli masz do czynienia z mocniejszymi zabrudzeniami, warto pomyśleć nad wyczyszczeniem plastików czymś bardziej skutecznym! Jeśli nie chcesz tracić czasu, użyj środka Inside Cleaner o zapachu pomarańczy. Z łatwością radzi sobie z cięższymi zabrudzeniami, nie naruszając struktury powierzchni czyszczonej. Materiały użyte do wykonania wnętrza samochodu, bez względu na ich jakość, z czasem zawsze się brudzą dlatego powstaje pytanie co z tapicerką materiałową na siedzeniach? Na to też jest proste rozwiązanie!

Najlepsze rozwiązanie

Preparat CleanTech Shot Foam dosłownie rozpuszcza zanieczyszczenia w mgnieniu oka. Zacieki po wodzie, wylana kawa, ketchup czy inne typowe zabrudzenia nie stanowią żadnego problemu. Preparatu możesz używać za pomocą spryskiwacza ręcznego czy odkurzacza ekstrakcyjnego. Przy pomocy odkurzaczy pianowych, które stają się ostatnio bardzo popularne. Także za pomocą ręcznej lub pneumatycznej pianownicy i szczotki do czyszczenia tapicerki materiałowej. Dzięki temu, że piana utrzymuje się na powierzchni fotela, czas schnięcia tkaniny po czyszczeniu jest ograniczony nawet do 15-20 minut, co daje świetny wynik.

Skórzana tapicerka?

A co w przypadku tapicerki skórzanej w samochodzie? O to również zadbaliśmy. Środek CleanTech Leather Cleaner w połączeniu ze szczotką do czyszczenia skóry potrafi czynić cuda. Świecąca się i natłuszczona skóra nie będzie już Twoim zmartwieniem. Przy jasnej tapicerce różnica będzie jeszcze bardziej widoczna. Po wyczyszczeniu koniecznie zabezpiecz swoją tapicerkę skórzaną przed wysychaniem oraz pękaniem. Spraw aby skóra znów była miękka i sprężysta w dotyku. Leather Protector ułatwi Ci prace i sprawi, że skóra będzie w świetnej kondycji.

Wnioski

Jeździsz samochodem prywatnie? Służbowo? Dla własnej przyjemności? Pamiętaj o tym że czyszczenie wnętrza to ważna kwestia każdego samochodu ale teraz może to być o wiele łatwiejsze i szybsze do wykonania. Jeśli lubisz gdy Twój samochód jest czysty i wygląda świetnie, nasze preparaty są właśnie dla Ciebie!

Dodaj komentarz