Prezent dla fana Audi
24.11.2020

Prezent dla fana Audi

Jeśli wspominamy o fanach czterech kółek, nie zapominajmy też o tych, którzy cztery kółka mają zamontowane na pasie przednim samochodu. Mowa o miłośnikach Audi, czyli niemieckiej marki należącej do koncernu Volkswagen AG. Złośliwcy wypominają pojazdom tej marki, że są tak uniwersalne, aż nijakie. Jednak to wcale nie wzrusza maniaków Audi i dalej regularnie zostawiają resztę na światłach. Potrzebujesz prezent dla fana Audi? Podpowiadamy co najlepiej wybrać.

Motoryzacyjny prezent dla fana Audi

Każdy miłośnik motoryzacji dba o to, żeby jego samochód był sprawny i bezpieczny. W związku z tym najlepszym prezentem dla fana Audi może być przegląd w autoryzowanym serwisie. Często spotyka się oferty ASO, które w sezonie czyszczą klimatyzację, wymieniają i wyważają koła, czy prowadzą kompleksowe przeglądy przed wakacyjnym wyjazdem. Zamiast sięgać po gadżety do Audi, możesz wykupić kartę przedpłaconą lub bon na takie usługi. Często podczas eksploatacji samochodu nawet nie myślimy o takich rzeczach. Tymczasem bon mógłby zainspirować solenizanta do spojrzenia na samochód z innej strony. Wpłynie to także na bezpieczeństwo użytkowników i samego kierowcy.

Katalog gadżetów Audi

Gadżety Audi to wciąż najpopularniejszy prezent dla osób, które uważasz za miłośnika marki. Sprawią przyjemność solenizantowi, a dodatkowo dany produkt może przydać się przy samochodzie. Możesz sięgnąć po nakładki na pasy bezpieczeństwa, taśmy do kluczyków, breloczki z nazwą danego modelu, czy poduszki wypełniające przestrzeń pomiędzy fotelami. Katalog gadżetów Audi może zawierać także produkty, które sprawdzą się poza samochodem. Wybierz parasol z logo marki, zegarek albo kubek do domu. Jeśli osoba obdarowywana lubi podróże, prezentem dla fana Audi będzie unikatowa torba albo pojemny plecak.

Ciekawym sposobem na znalezienie odpowiedniego prezentu będzie podejście do zagadnienia od nieco innej strony. Jeśli katalog gadżetów Audi wydaje Ci się mało interesujące lub większość tych przedmiotów już znajduje się w rękach solenizanta, wybierz rękodzieło. Wiele firm oferuje szycie pokrowców na fotele samochodowe. Możesz zlecić uszycie takiego kompletu dla wybranego modelu samochodu. Wykonawcy będą znali większość standardowych wymiarów pokrowców, dlatego Twój prezent może być niespodzianką. Zamiast zamawiać gadżety Audi, możesz poprosić o haft lub naszywkę z logo producenta. Wówczas charakter prezentu zostanie zachowany.

Gadżety do Audi i nie tylko

Nie wszystkie gadżety Audi muszą mieć wymalowane logo połączonych czterech kół. Część z nich wcale go nie ma, ale i tak świetnie sprawdzi się jako prezent dla fana Audi. Możesz potraktować cały asortymenty sklepu CleanTech jak katalog gadżetów Audi. Sięgając po nasze produkty, sprawisz wielką przyjemność prawdziwym miłośnikom samochodów.

Do mycia samochodu z zewnątrz możesz wybrać Citrus Foam. Ta aktywna piana to znakomity gadżet do Audi i innych samochodów. Produkt znakomicie usuwa z powierzchni lakieru każde zabrudzenie, kurz, a także tłuste plamy. Pozostawia na nim jedynie orzeźwiający cytrynowy zapach. Z kolei prace pielęgnacyjne w obrębie opon można wykonać z zastosowaniem Tire and Rubber Cleaner, dzięki któremu koła powrócą niemal do fabrycznego wyglądu. Z kolei Black Gum to preparat do pielęgnacji, nadający efekt mokrej opony.

Skoro sylwetka samochodu już podkreślona, pora zadbać o wnętrze. Gadżety do Audi, które pozwolą zadbać o jego wygląd, mogą być także w postaci preparatu Interior Dressing. Ten prezent dla fana Audi umożliwia utrzymanie stanu technicznego elementów plastikowych. Środek tworzy warstwę ochronną na powierzchni takich produktów i zabezpiecza je tym samym przed szybkim brudzeniem się oraz ponownym osiadaniem kurzu. Ponadto preparat jest łatwy w użyciu, nie pozostawia smug i sprawia, że przez wiele dni wnętrze samochodu pachnie.

Jeśli zastanawiasz się, czy wymienione preparaty mogą stanowić tylko prezent dla fana Audi, spieszymy uspokoić. Wszystkie środki zgromadzone w asortymencie CleanTech możesz stosować także w innych markach samochodów.

Sprawdź nasze produkty

Tech Coat – Ceramic Coat
Cover - Quick Coat
Easyone spray wax
Black gum
Daily Shampoo
Tech Cleaner
Interior Dressing
Inside cleaner
Citrus Foam
Leather Care Kit
Bug OFF!
Shot Foam
Red Dewheel
Leather QD
Leather Protector
APC
Glass Cleaner
Leather Cleaner

Chcesz wiedzieć więcej?

Śmiało, napisz do nas na maila lub w mediach społecznościowych.