Czyszczenie wnętrza samochodu

Estetyka samochodu to nie tylko umyta karoseria i lśniący lakier.

Dlaczego warto

Mycie pojazdu z zewnątrz jest niezwykle istotne i efekt robi ogromne wrażenie. Jednak równie ważnym zabiegiem powinno być czyszczenie samochodu w środku. Regularne prace z użyciem właściwych środków mogą pomóc utrzymać czystość w pojeździe. Dzięki temu już samo prowadzenie będzie znacznie przyjemniejsze.

W tej grupie znajdują się kosmetyki, które umożliwiają czyszczenie deski rozdzielczej i elementów plastikowych. Dzięki ich wysokiej jakości samochód przez długi czas pozostanie w świetnym stanie. Tapicerka bez zabrudzeń wpłynie również na poprawę wartości pojazdu.

Zastanawiasz się jak wyczyścić samochód w środku? Zacznij na czysto z preparatami CleanTech!

Uniwersalne środki do czyszczenia wnętrza samochodu

Czyszczenie deski rozdzielczej i elementów plastikowych

Deska rozdzielcza, plastikowe obicia drzwi i inne elementy z tworzywa sztucznego to jedna z większych części składowych wnętrza każdego samochodu. Te elementy najczęściej są w ciemnych kolorach, na których widoczne pozostają drobinki kurzu i pył.

W takim razie czym czyścić plastiki w samochodzie? W ofercie firmy CleanTech można znaleźć produkty przeznaczone do czyszczenia właśnie takich elementów. Znajduje się wśród nich uniwersalny środek do czyszczenia plastików w samochodzie, który można stosować także do tapicerki.

 

Czyszczenia tapicerki

Właśnie tapicerka jest drugim i równie ważnym elementem wnętrza pojazdu. Jeśli samochód wyposażony jest w obicia wykonane z tkaniny, warto sięgnąć po środki do czyszczenia tapicerki tkaninowej. Receptura takich środków jest specjalnie przygotowana do tego zadania. Skuteczny środek do czyszczenia tapicerki z oferty naszego sklepu pomoże pozbyć się uciążliwego brudu i plam. Z jego pomocą czyszczenie wnętrza auta będzie przyjemne i skuteczne, a środek nie pozostawi po sobie uciążliwych zacieków.

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej

01.

Profesjonalne kosmetyki do czyszczenia tapicerki samochodowej

Skórzane obicia wymagają zastosowania szczególnych preparatów. Czyszczenie tapicerki skórzanej w samochodzie warto rozpocząć zaawansowanymi środkami z naszej oferty.

Skuteczne czyszczenie wnętrza auta jest możliwe dzięki ich odpowiednio dobranej recepturze. Użytkownik zyskuje pewność, że środki nie zniszczą struktury skóry i nie zmieniają kolorów. Jednocześnie ze skóry zostaną usunięte wszystkie uciążliwe zabrudzenia.

02.

Pianka do czyszczenia tapicerki

Skuteczna pianka do czyszczenia tapicerki skórzanej w samochodzie to jeden z produktów w naszym asortymencie.

Opakowanie wyposażone jest w wygodny aplikator, który pomaga precyzyjne nakładanie środka. Olejki zabezpieczające skórę to główny składnik, jaki zawiera inny środek do czyszczenia skóry w samochodzie.

03.

Opinie użytkowników

Opinie użytkowników potwierdzają jego wysoką jakość i skuteczne działanie. Teraz każdy może przekonać się o jego skuteczności na własnej samochodowej skórze.

Produkty do czyszczenia wnętrz

Inside cleaner
Leather Care Kit
Shot Foam
Leather QD
APC
Leather Cleaner

Chcesz wiedzieć więcej?

Śmiało, napisz do nas na maila lub w mediach społecznościowych.