Czyszczenie karoserii samochodu

Czysty samochód to nie tylko estetyczny wygląd pojazdu.

Dlaczego warto

Mycie samochodu pozwala także na usunięcie z powierzchni karoserii zanieczyszczeń powodujących jej stopniowe niszczenie.

Stosując dobrej jakości środki do czyszczenia samochodu, można usunąć najbardziej uciążliwe zanieczyszczenia. W ten sposób uda się przez długi czas zachować wyśmienity wygląd samochodu.

Dzięki temu także jego wartość na rynku wtórnym pozostanie na wyższym poziomie. W tej kategorii produktów znajdują się środki do mycia samochodu z zewnątrz.

Środki do czyszczenia karoserii

Profesjonalne preparaty do mycia samochodu

Karoseria to największa część samochodu, która narażona jest na wiele niekorzystnych czynników. Profesjonalne preparaty do mycia samochodu pomagają w usuwaniu najcięższych zabrudzeń.

W ofercie CleanTech można znaleźć wysokiej jakości środki przeznaczone do usuwania najpopularniejszych zanieczyszczeń lakieru. Z ich pomocą można przeprowadzić między innymi usuwanie owadów z karoserii, plam z asfaltu, zabrudzeń ze smaru i oleju, a także gumy, kleju lub smoły.

Chemia do mycia samochodów

Większość chemii do mycia samochodów to środki działające punktowo na konkretne zanieczyszczenia. Wystarczy zaaplikować preparat na konkretne zabrudzenie i dalej postępować zgodnie z instrukcją.

Część preparatów wymaga odczekania kilku minut, podczas których aktywne składniki usuwają ciężkie zabrudzenia. Wśród środków do pielęgnacji karoserii znajduje się też chemia do mycia samochodów przeznaczona do wstępnego i końcowego mycia. Może to być aktywna piana albo szampony o specjalnej formule.

Płyn do mycia samochodu

Wiele osób zastanawia się, jaki płyn do mycia samochodu będzie najlepszy? W naszej ofercie stawiamy na produkty działające bardzo silnie na popularne zabrudzenia, a jednocześnie delikatne dla karoserii. Właśnie takie środki uważamy za najlepsze dla każdego samochodu.

Środki do czyszczenia okien

Estetyka i bezpieczeństwo

Jednym z największych obszarów w samochodzie, zaraz po karoserii, są elementy ze szkła. Mycie auta w tej części wpływa nie tylko na jego estetykę, ale także zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo.

Usuń wszystkie zabrudzenia

Asortyment firmy CleanTech wzbogacają wysokiej jakości środki do czyszczenia samochodu także w obrębie szyb, które silnie działają na wszelkie zabrudzenia. Można nakładać je miejscowo na szczególne zabrudzenia albo użyć do umycia całej szyby.

Czyste szyby

Preparaty nie pozostawiają smug, dlatego pojazd będzie miał efektowny wygląd. Ochronna warstwa zapobiega parowaniu szyb wewnątrz samochodu podczas deszczowych dni. Chemia do mycia samochodów pomaga też poprawić przejrzystość szyb. Uzyskana w ten sposób dobra widoczność w pojeździe wpłynie na większe bezpieczeństwo prowadzenia.

Produkty do czyszczenia karoserii

Daily Shampoo
Tech Cleaner
Citrus Foam
Bug OFF!
Red Dewheel
APC
Glass Cleaner

Chcesz wiedzieć więcej?

Śmiało, napisz do nas na maila lub w mediach społecznościowych.