Akcesoria dodatkowe do pielęgnacji samochodu

Gadżety dla każdego.

Dlaczego warto

01.

Auto jak z salonu

Chyba każdy kierowca lubi uczucie, jakie towarzyszy wejściu do fabrycznie nowego samochodu. Zazwyczaj w takim wnętrzu dopracowany jest każdy szczegół, a każdy zakamarek niemal lśni. Jednak takie wrażenie mogą robić także samochody używane i to z wieloletnim stażem. Wszystko dzięki profesjonalnym kosmetykom i dodatkowym akcesoriom z oferty CleanTech.

02.

Łatwiejsza praca

Kosmetyki samochodowe pomogą zadbać o wygląd karoserii, a także wnętrza pojazdu. Umożliwią także pielęgnację pojazdu, dzięki czemu będzie on dłużej pozostawał w doskonałej formie. Jednak mając profesjonalne akcesoria dodatkowe do przechowywania kosmetyków, można dokładnie zadbać o każdy nawet drobny element pojazdu.

Torba na kosmetyki samochodowe

Kosmetyki w jednym miejscu

Użytkownicy pojazdów, którzy regularnie dbają o każdy szczegół samochodu, z pewnością wiedzą, jak dużo środków jest potrzebnych do kompleksowego czyszczenia auta.

Często półki w garażu nie są wystarczające, a osoby parkujące pod chmurką mają jeszcze trudniejsze zadanie. Dlatego jednym z najważniejszych akcesoriów powinna być torba na kosmetyki samochodowe.

Funkcjonalność przede wszystkim

W asortymencie sklepu CleanTech znajdują się torby, które stworzone zostały typowo z myślą o przechowywaniu kosmetyków samochodowych.

Takie akcesoria dodatkowe wykonano z wysokiej jakości tkaniny, która nie ulegnie uszkodzeniu podczas kontaktu ze środkami czyszczącymi.

Funkcjonalna torba na kosmetyki jest zapinana na zamek. Na dole znajdują się rzepy, które umożliwiają przypięcie jej do bagażnika. Wewnątrz znajdują się przegrody, w których można umieścić butelki z preparatami.

Zalety posiadania torby

Taka torba na kosmetyki samochodowe pomaga kierowcom dobrze zorganizować czyszczenie samochodu i zawsze kontrolować poziom zużycia potrzebnych środków.

Gdzie przyda się torba na kosmetyki

Zawsze pod ręką

Funkcjonalna torba na kosmetyki samochodowe jest produktem, który sprawdzi się w dobrym warsztacie samochodowym. Powinna być na wyposażeniu każdego kierowcy. Dobrym miejscem dla niej będzie półka w garażu.

Dzięki temu wszystkie preparaty będą zawsze pod ręką. Osoby nie dysponujące garażem, mogą przechowywać ją w piwnicy lub na balkonie i bezpiecznie przenosić wszystkie akcesoria.

By żyło się łatwiej

Wymiary torby umożliwiają także wożenie jej w bagażniku. Opakowania ze środkami chemicznymi nie będą się przewracały i nie dojdzie do przypadkowego rozlania preparatu.

Warto sięgnąć także po inne akcesoria dodatkowe, które znajdują się w asortymencie sklepu CleanTech. Nie wykonają najgorszych prac za kierowcę, ale pomogą uczynić je przyjemniejszymi i łatwiejszymi. Zacznij na czysto i sięgnij po kosmetyki oraz akcesoria dla Twojego samochodu.

Produkty do pielęgnacji wnętrza

Teddy Bear - rękawica do mycia
Soaker - ręcznik do osuszania 1000gsm 50x70
Daily Cloth - Mikrofibra bezszwowa 350gsm 40x40
Wiadro 20l RINSE i WASH
Interior Dressing
Leather Care Kit
Leather Protector
Leather QD

Chcesz wiedzieć więcej?

Śmiało, napisz do nas na maila lub w mediach społecznościowych.