Akcesoria detailingowe

Garażowy niezbędnik.

Dlaczego warto

01.

Po prostu niezbędne

Właściwa pielęgnacja samochodu wymaga trzech rzeczy: umiejętności, zacięcia i dobrych narzędzi pracy. Dlatego oprócz profesjonalnych preparatów, dzięki którym umyjesz auto od felg aż po dach, oferujemy Wam także akcesoria detailingowe.

02.

Zawsze praktyczne

Akcesoria do czyszczenia samochodu muszą być trwałe, uniwersalne i praktyczne – z taką myślą tworzymy nasze produkty. Wśród nich znajdziesz między innymi pojemne i wygodne wiadra, doskonale chłonące wodę ręczniki czy puchate rękawice.

Akcesoria do czyszczenia samochodu

Bez nich ani rusz!

Kupiłeś powłoki, szampony i inne preparaty? Świetnie, ale to nie wszystko! Do efektywnej pracy potrzebujesz jeszcze parę dodatków. Jeśli często przewozisz kosmetyki, pomyśl o pakownej torbie. Akcesoria do polerowania samochodu bez rysowania karoserii? Sprawdź ręcznik Soaker i mikrofibry Daily Cloth.

Dla siebie, dla innych

Wysoka jakość kosmetyków motoryzacyjnych, takich jak od CleanTech, powinna zawsze iść w parze z profesjonalnymi akcesoriami. Tylko połączenie dobrego preparatu z jakościową ścierką czy rękawicą zagwarantuje Ci najlepsze rezultaty. 

A i pamiętaj, że akcesoria do samochodu na prezent nadają się idealnie – doceni je każdy, kto dostrzega w swoim aucie coś więcej niż metalową maszynę.

Torba cardetailera

Inne akcesoria

Teddy Bear - rękawica do mycia
Soaker - ręcznik do osuszania 1000gsm 50x70
Daily Cloth - Mikrofibra bezszwowa 350gsm 40x40
Torba na kosmetyki
Suede
Wiadro 20l RINSE i WASH

Chcesz wiedzieć więcej?

Śmiało, napisz do nas na maila lub w mediach społecznościowych.